Vakfımız Üyesinden Vakfımıza Mektup!

 / HABERLER-DUYURULAR

Vakfımız üyesi Arif Kara, Vakfımızagönderdiği mektupta Ahmet Akay'ın ailesine yapılan 100.000 TL.teminat ödemesinden dolayı teşekkür ederken, ferdi kaza sigortası yaptırmak istememesinden dolayı kendi pişmanlığını da dile getirdi. Kara'nın mektubu şöyle:

"İşyerimizde 12.03.2011 tarihinde meydana gelen iş kazasında kaybettiğimiz Teknik Depo Şefimiz Ahmet AKAY’ın vefatından itibaren yanımızda oldunuz, tüm imkanlarınızı seferber ettiniz. Vefattan bir hafta sonra oğlu Tekin AKAY’ın hesabına burs yatırdınız. Kurumsal olarak 3.000 TL’lik ilk yardımı siz yaptınız. Sigorta ile devamlı irtibatı kurarak bu gün 100.000 TL’lik paranın alınmasını sağladınız.

Ahmetimizi çok genç yaşta kaybettik. Acımız sonsuz ancak hayatta devam ediyor. Hepimiz çocuklarımıza daha fazla imkan sağlayabilmek için çalışıyoruz. Ahmet’te bu amaçla Vakfınıza üye olmuş. Sizde size yakışır şekilde 25 TL’lik primle çok iyi bir anlaşma yaparak 100.000 (Yüzbin) TL’lik para almasını sağladınız.

Size samimi bir itirafta bulunmak istiyorum. Bende vakfınızın 32 yıllık üyesiyim, bu sene başında 25 TL’lik prim ödememek için dilekçe yazdım. Ne kadar yanlış yaptığımı şimdi daha çok anlıyorum. Hele geçen hafta bir bankadan çektiğim 25.000 TL’lik kredi için 254 TL prim ödemesi yaptıktan sonra sizin yaptığınız anlaşmanın üyeler adına ne kadar başarılı olduğuna şahit oldum.

Sizin sağladınız bu imkan Ahmet’in çocuklarının bundan sonraki zor geçecek yaşamlarında çok yardımcı olacaktır.

Çok yakından tanıdığım aile adına Genel Başkan Nurettin GİRGİNER Bey’e ve tüm yönetim kuruluna teşekkür eder, yaptığınız bu hizmetin Demiryollarında örgütlü sivil toplu örgütlerine önderlik yapacağı inancıyla saygılar sunarım."

ARİF KARA

 Okunma Sayısı : 2651         13 Mayıs 2011

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 446113

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.