Yeni Üyelerden Vakfımıza Ziyaret

Behiçbey Yol Mekanik Atölye Müdürlüğü'nde yeni işe başlayan 31 genç işçi Vakfımıza üye olmalarının ardından Vakıf merkezimize ziyarette bulunarak Vakıf Yönetim Kurulumuzla bir araya geldiler. Ziyarette Behiçbey Yol Mekanik Atölye Müdürlüğü baş temsilcisi Yasin Çelik de hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Vakıf Başkanı Nurettin Girginer, "demiryolu ailesine, Vakfımıza hoş geldiniz" diyerek başladığı konuşmasında demiryolcu olmanın bir ayrıcalık olduğunu, demiryolculuk kültürünün yıllardan beri yaşatılan bir kültür olduğunu belirtti. Girginer, "Biz demiryolcular olarak, Vakıf olarak büyük bir aileyiz. Vakfımız kurulduğu 1930'lu yıllardan bugüne kadar üyelerinin yanında yer alamaya devam ediyor. Hizmetlerimizi sunarken üyelerimizin istek ve önerilerine her zaman açık olduk. Bundan böyle de sizden gelecek istek ve önerileri dikkate alacağımızı bilmenizi isterim. Hizmetlerimizi sunarken adil olmak en büyük ölçütümüz. Vakfın başkanı Vakıftan hangi hizmeti alıyorsa yeni üye olan birisi de aynı hizmeti eşit şekilde alıyor. Ne bir eksik, ne bir fazla." dedi. 

Vakıf Genel Müdürü Levent Albayrak da Vakfın üyelerine sunduğu hizmetler konusunda yeni üyelere bilgi verdi.

VAKFIMIZA İLGİ ARTARAK DEVAM EDİYOR
Vakfımızın üyelere uygun şartlarda kullandığı krediler, üye ve üye çocuklarına verdiği burslar, yaptığı emeklilik ve ölüm yardımları, üye ve üye yakınları için sunduğu cenaze taşıma hizmeti, üyenin ve yakınlarının faydalanabildiği misafirhane hizmeti, dünyanın en iyi kaplıca suyunun bulunduğu Haymana'da üyelerine sunduğu termal tatil hizmeti, sigortacılık ve BES hizmetleri gibi bir çok hizmet demiryolcuların Vakfımıza olan ilgisini artırıyor. Ayrıca yalnızca çalışırken alınan 39 TL gibi düşük bir aidatın üyelik sürdüğü sürece alınan hizmetler dolayısıyla geri kazanlıması da büyük bir avantaj olarak görülüyor. Örneğin banka yerine Vakıftan borç para alan bir üye ödediği aylık kredi taksitleri göz önüne alındığında sadece bu hizmetten dolayı sağladığı avantaj ile bile en az ödediği aidat miktarı kadar kazanç elde etmektedir. 

 Okunma Sayısı : 3284         11 Ekim 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 481110

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.